Samsung FreeStyle – najważniejsze funkcje

samsung freestyle najwazniejsze funkcje

Mobilny projektor multimedialny Samsung FreeStyle to prawdziwa rewolucja na rynku rzutników. Urządzenie jest małe, lekkie i niezwykle łatwe w obsłudze. Pozwala stworzyć ekran i cieszyć się oglądaniem filmów, seriali, zdjęć czy transmisji sportowych w prawie każdym miejscu. Chcesz dowiedzieć się więcej i przekonać, czy ten produkt jest dla Ciebie? W naszym artykule znajdziesz opis jego najważniejszych funkcji.

Samsung FreeStyle – duży ekran, gdzie tylko chcesz

Obrotowa konstrukcja projektora Samsung FreeStyle pozwala na wyświetlanie obrazu na każdej płaskiej powierzchni pod dowolnym kątem. Możesz więc oglądać treści nie tylko na ścianie (także skośnej), ale również na suficie, jeśli tak Ci wygodniej. Opcja podłączenia powerbanku daje jeszcze więcej wolności – aby korzystać z ekranu nie potrzebujesz sieci elektrycznej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzić pokaz na dworze. Kolor powierzchni, na którą transmitowany jest obraz, nie zakłóca oglądania dzięki mechanizmowi kompensacji.

Przenośny projektor pozwala na stworzenie ekranu o przekątnej do 100 cali w rozdzielczości Full HD. Wystarczy mu do tego 2.7 m odległości od powierzchni wyświetlania. Jeśli nie potrzebujesz wielkoformatowego obrazu, możesz zacząć od 30 cali. Jesteś w stanie dostosować ekran bez konieczności przesuwania urządzenia – wystarczy zmniejszyć skalę do 50% i poruszać się we wszystkich kierunkach aż do znalezienia optymalnego położenia.

Automatyczna korekta obrazu z Samsung FreeStyle

Nie musisz się przejmować tym, czy rzutnik Samsung FreeStyle stoi na płaskiej powierzchni prostopadle do ściany. Funkcja automatycznego dostosowania obrazu odpowiada za to, byś zawsze miał do dyspozycji idealny ekran, niezależnie od warunków. Autokorekta obejmuje:

  • niwelowanie efektu trapezu – przekrzywiony obraz jest poprawiany tak, by uzyskać prostokątny kształt;
  • poziomowanie ekranu, gdy urządzenie stoi na krzywym czy niestabilnym podłożu;
  • automatyczne ustawianie ostrości dla wyraźnego obrazu na każdej powierzchni wyświetlania.

Dostosowanie obrazu działa szybko i za każdym razem, gdy przesuniesz projektor lub zmienisz jego kąt nachylenia. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z jego efektów, masz oczywiście możliwość dokonania manualnych ustawień.

Projektor Samsung FreeStyle – rozrywka z dowolnego źródła

Przenośny projektor Samsung FreeStyle pozwala cieszyć się rozrywką z bardzo wielu źródeł. Dzięki łączności bezprzewodowej Wi-Fi i Bluetooth oraz złączu Micro HDMI możesz bez trudu transmitować obraz z urządzeń zewnętrznych takich jak komputer czy smartfon. Urządzenie jest wyposażone w przeglądarkę internetową oraz funkcję SmartTV z opcją instalacji aplikacji streamingowych. Dzięki trybowi Multiroom Link projektor może współpracować z telewizorem Samsung, wyświetlając obraz z niego w innym pomieszczeniu.

Dźwięk 360° i dodatkowe funkcje Samsung FreeStyle

Projektor Samsung FreeStyle jest wyposażony we wbudowany głośnik o mocy 5 watów. Pozwala on na odbiór dźwięku w jakości Premium z każdego miejsca wokół urządzenia. Funkcję tę możesz wykorzystać przy oglądaniu filmów, ale nie tylko. Rzutnik z powodzeniem może służyć jako odtwarzacz muzyki, który dodatkowo wyświetla na ścianie czy suficie dopasowane do niej barwne obrazy. Samsung FreeStyle potrafi się również zmienić w lampkę dającą nastrojowe, kolorowe światło.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij