Jak ściągnąć muzykę z Youtube

jak sciagnac muzyke z youtube

Jak legalnie ściągnąć muzykę z YouTube?

Ten artykuł kieruje do osób, które są zainteresowane pobieraniem muzyki na posiadane przez siebie urządzenia.. Zapraszam do zapoznania się z poniższym wpisem.

Pewnie nie raz zastanawialiście się jak ściągnąć muzykę z YouTube na komputer? Istnieje wiele sposobów na pobieranie muzyki z yt. Jednym z nich jest skorzystanie z usługi 4K Download Online.

Aby skorzystać z tej funkcji należy wejść na stronę YouTube i uruchomić aplikację mobilną. Następnie należy wyszukać odpowiedni utwór audio lub film w wyszukiwarce. Później kopiujemy link adresu z przeglądarki. W tym czasie otwieramy także stronę online.4kdownload.com – Serwis do Pobierania Plików z YouTube w przeglądarce. Wklejamy link adresu naszego utworu i wybieramy odpowiedni format.

Jest to ważna kwestia, ponieważ wpływa ona jakość muzyki, która będzie odtwarzana z naszego urządzenia. Istnieją trzy formaty: MP3, M4A, lub OGG. Ostatecznie klikamy przycisk “Pobierz”. rozpocznie się wtedy pobieranie pliku. o tym, czy plik pobiera się poinformuje nas odpowiednie okno. Wskaże nam także ile procent pliku już pobrało się. Cierpliwe czekamy aż zakończy się ta operacja i klikamy ikonkę chmury. Tą opcją można dowolnie zapisać utwór na komputerze lub innym urządzeniu.

Jak pobrać muzykę z youtube za pomocą 4k video downloader

Jeżeli chcemy pobierać całe playlisty lub kanały można skorzystać z aplikacji  4K Video Downloader lub 4K YouTube to MP3. Ułatwi to nasze pobieranie i poprawi jego jakość.

Następnym sposobem na ściąganie piosenek z YouTube jest konwerter tej strony internetowej. Prawidłowa nazwa wspomnianego konwertera to  ‘2conv Online wideo do mp3’. Za jego pomocą można ściągać pliki na formant mp3 i mp4. Aby skorzystać z tego sposobu należy wkleić link URL z YouTube w obszar wklejania na naszej stronie. Po tym etapie konwersacja rozpoczyna się ekspresowo. Można pobierać muzykę o dużych rozmiarach. Jest to darmowa usługa. Nie wymaga ona rejestracji i logowania. To świadczy o jego prawidłowości i łatwości w użyciu.

Pobieranie muzyki z youtube

Clip Converter jest kolejną aplikacją na pobieranie muzyki z yt. Na samym początku należy wejść na stronę internetową: www.clipconverter.cc. Następnie wklejamy adres naszego utworu. W zakładce “Konwertuj” wybieramy interesujący format pliku. Mamy do wyboru następujące formanty: MP3, M4A oraz AAC. Po wybraniu odpowiedniego formantu otworzy się nowy pakiet ustawień. Jest to najczęściej tryb audio. Wybieramy dogodny dla nas fragment. Używamy do tego tagów ID3 v2. Później wybieramy opcję “Start”. W krótkim czasie rozpocznie się pobieranie z youtube.

Jak pobrać muzykę z youtube na komputer?

Chciałabym także zapoznać Was z multiplatformowa aplikacja do pobierania plików, którą jest JDownloader jest to tzw. youtube downloader. Po jej uruchomieniu należy przejść do zakładki Zbieracz linków. Wybieramy przycisk z poleceniem „Dodaj nowe linki”. Znajduje się on w lewym dolnym rogu aplikacji. Wklejamy adres i klikamy przycisk “Kontynuuj”. W okienku Zbieracza Linków dostępny jest cały pakiet, na którym poza interesującym nas audio, jest także jego opis, okładka oraz plik wideo. Prawym przyciskiem myszy wybieramy interesującą nas opcję i rozpoczynamy pobieranie.

Ostatnim moim sposobem na pobieranie muzyki z yt jest aplikacja 5KPlayer. Jest to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny. Odtwarza on nagrania w takich jakościach jak 4K, 5K oraz wielu innych. Pozwala na organizację zgromadzonych multimediów. Zawiera także wbudowane funkcje służące do pobierania klipów wideo z popularnych serwisów internetowych jak np. YouTube.

Zobacz jak pobrać film a pomocą YouTube Premium

Nowością w ostatnim czasie jest również możliwość skorzystania z funkcji jakie daje Youtube Premium. Jest to najlepsza możliwość, w której mamy pewność że pobieranie filmów z youtube jest legalne.

Dzięki YouTube Premium możesz:

  • oglądać miliony filmów w YouTube bez reklam;
  • pobierać filmy i playlisty na urządzenie mobilne, aby oglądać je w trybie offline;
  • odtwarzać filmy na urządzeniu mobilnym nawet wtedy, gdy korzystasz z innych aplikacji lub gdy ekran jest wyłączony;
  • oglądać seriale i filmy YouTube Originals;
  • uzyskać bezpłatną subskrypcję YouTube Music Premium;
  • słuchać muzyki za pomocą Google Home lub Chromecast Audio.

Korzyści wynikające z subskrypcji YouTube Premium są dostępne w YouTube, YouTube Music oraz YouTube Kids.

Pobieranie filmów z Youtube

Podane przeze mnie sposoby są jednymi z wielu możliwości pobierania muzyki z Internetu. Powyższe metody są łatwe do zastosowania. Niemal każdy użytkownik jest z nich zadowolony, a pobieranie z youtube jest bardzo proste. Każdy użytkownik może podążyć za instrukcją obsługi podanych powyżej metod ściągania utworów z YouTube np w formacie mp3.

Myślę, że rozjaśniłam kwestię ściągania muzyki z YouTube. Zachęcam wszystkich do skorzystania z powyższych sposobów pobierania muzyki na swój komputer, telefon czy inne urządzenie. Pozwolą one cieszyć się z wygody i umilą wolny czas. Program automatycznie przeniesie nas do zakładki Pobieranie gdzie możemy śledzić progres, gotowe.

Dodatkowe tagi: jak sciagac mp3 z youtube, sciagnij muzyke z youtube, gdzie pobierac muzyke, gdzie pobierać piosenki, gdzie sciagac piosenki, jak pobrac mp3 z yt ,jak pobrac muzyke na tel, pobierania filmów, pobieranie plików, serwisu youtube

Udostępnij