Jak wyłączyć powiadomienia w Chrome?

jak wylaczyc powiadomienia w chrome

Wyłączenie powiadomień w przeglądarce Google Chrome

Technologia jest wspaniałą rzeczą dla naszego społeczeństwa – ułatwia nam kontakt z całym globem i dostarcza rozrywki. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy to laptopy, czy też urządzenia mobilne potrafią nas zirytować. W jaki sposób? Setki niepotrzebnych informacji, bądź powiadomień potrafi wyprowadzić z równowagi nawet buddyjskiego mnicha! Co należy więc zrobić, aby zaoszczędzić sobie stresu? Należy zadać sobie proste pytanie – mianowicie: Jak uporać się z powiadomieniami?

Z pomocą przychodzimy MY! Pomożemy Ci uporać się z powiadomieniami z Twojej przeglądarki Google Chrome! Przedstawiamy więc rozwiązanie problemu zbędnych informacji, zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych!

Wyłączenie powiadomień – komputery i laptopy w ośmiu krokach:

  1. Należy otworzyć przeglądarkę Google Chrome – w tym celu kliknij ikonę programu Google Chrome!
  2. W prawym górnym rogu znajdziesz ikonę “Więcej”/”Dostosowywanie i kontrolowanie Google Chrome” – są to trzy, ułożone pionowo pod sobą kropki – KLIKNIJ W NIE!
  3. W niewielkim, wyświetlonym okienku odszukaj frazy “Ustawienia” – trzecie słowo od dołu okienka – KLIKNIJ W NIE!
  4. Po otworzeniu okienka z dostępnymi opcjami, zjedź na sam dół, a następnie odnajdź frazę “Zaawansowane” – znajduje się ona na samym dole okienka – KLIKNIJ W NIĄ!
  5. Po pojawieniu się dodatkowych opcji, musisz odnaleźć narzędzia zatytułowane “Prywatność i bezpieczeństwo” – powinny być to pierwsze, nowo wyświetlone opcje – SPOGLĄDNIJ!
  6. Poszukaj frazy “Ustawienia witryn” – jest to przedostatni wiersz w naszym okienku zatytułowanym “Prywatność i bezpieczeństwo” – KLIKNIJ W NIĄ!
  7. Czas pozbyć się irytujących i niepotrzebnych powiadomień! Kliknij frazę “Powiadomienia”.
  8. Nie wszystkie powiadomienia są jednak bezużyteczne – “ZABLOKUJ” zbędne | “ZEZWÓL” na użyteczne!

Wyłączenie powiadomień – urządzenia Mobilne:

System ANDROID w pięciu palcach:

   1. Należy otworzyć aplikację Google Chrome – w tym celu odszukaj ikonę aplikacji Google Chrome – DOTKNIJ!
   2. W prawym górnym rogu ekranu wybierz “Więcej” – są to trzy, pionowo ułożone pod sobą kropki – DOTKNIJ!
   3. Z dostępnych opcji w okienku wybierz  frazę “Ustawienia” – przedostatnia, dostępna opcja – DOTKNIJ!
   4. W nowej zakładce odszukaj “Powiadomienia” – DOTKNIJ!
   5. Za pośrednictwem suwaka zdecyduj o dalszych losach powiadomień! – Niebieski suwak (powiadomienia włączone)/Szary suwak ( powiadomienia wyłączone).

System iOS (iPhone oraz iPad) na jeden raz:

   1. W urządzeniach z systemami operacyjnymi iOS aplikacja Google Chrome domyślnie nie wyświetla powiadomień. W przypadku innej możliwości musisz skontaktować się z serwisem urządzeń Apple, aby zlokalizować ewentualne problemy systemowe Twojego urządzenia mobilnego.

Mamy nadzieję, iż wszelkie wątpliwości, dotyczące pojawiania się powiadomień w przeglądarkach internetowych typu Google Chrome, zostały rozwiane za pośrednictwem naszej instrukcji.

Pamiętaj jednak, że niektóre powiadomienia mogą być użytecznie dla Ciebie i Twojego sprzętu, i nie należy z nich rezygnować!

Wyłączaj więc powiadomienia w przemyślany wcześniej sposób i uwalniaj się tylko od tych zbędnych! Pozdrawiamy!

Udostępnij