Black Friday 2023 – przewodnik po najlepszych okazjach i promocjach

black friday 2023 przewodnik po najlepszych okazjach promocjach

Black Friday to prawdziwe święto dla miłośników zakupów i poszukiwaczy sklepowych okazji. Na ten dzień co roku w szczególności czekają pasjonaci elektroniki i nowych technologii. Z okazji czarnego piątku bowiem wiele sklepów z elektroniką oferuje swój asortyment w obniżonych cenach. Często są to zniżki nawet o 50-70%. Jest to zatem niebywała okazja to tego, aby nabyć nowy sprzęt czy różnego rodzaju akcesoria i gadżety elektroniczne. Na jakie promocje można liczyć w tym roku?

Laptopy i komputery w promocji

Elektronika od lat cieszy się wśród klientów największą popularnością w trakcie Black Friday. Wybór asortymentu z tej kategorii jest naprawdę ogromny. Wielu klientów poluje przede wszystkim na laptopy i komputery w promocyjnych cenach. To idealny moment na zakup wysokiej jakości sprzętu. Warto zatem skorzystać z wyprzedaży i wymienić stary komputer czy laptop na zupełnie nowy, lepszy model.

Czarny piątek to dzień, na który w szczególności czekają miłośnicy gier komputerowych. Warto wykorzystać promocje z okazji Black Friday nie tylko do zakupu nowego sprzętu gamingowego, ale i samych gier komputerowych, które również oferowane są w obniżonych cenach.

Smartfony i smartwatche w atrakcyjnych cenach

Oczywiście promocje i wyprzedaże w ramach Black Friday obejmują również smartfony i smartwatche. Jeśli zatem od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wymianą telefonu na nowy, to warto to zrobić właśnie w ramach ofert promocyjnych Black Friday.

Sklepy z elektroniką oferują w tym czasie wiele modeli nowoczesnych smartfonów w obniżonych cenach. Warto dodać, że mowa tu o telefonach wszystkich marek, w tym także marki Apple. W czasie czarnego piątku telefony iPhone oferowane są w dużo niższych cenach w porównaniu z cenami poza okresem promocyjnym.

W Black Friday warto zwrócić uwagę nie tylko na smartfony, ale i na smartwatche. Nowoczesne i innowacyjne zegarki oferowane są w tym czasie na wyprzedażach w atrakcyjnych cenach.

Kino domowe na Black Friday

Black Friday to także znakomity czas dla miłośników filmu i muzyki. Filmy powinno się zawsze oglądać wyłącznie w najlepszej jakości. Trudno chyba byłoby znaleźć osobę, która by się z tym stwierdzeniem nie zgodziła. Jak to osiągnąć? Najlepiej oglądając filmy w wysokiej jakości kinie domowym. Taki sprzęt jednak na co dzień nie należy do najtańszych. Zmienia się to jednak w czarny piątek. Sklepy z elektroniką w ramach promocji z okazji Black Friday oferują kina domowe w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Na ciekawe oferty liczyć mogą także miłośnicy muzyki. W promocji oferowane są takie akcesoria jak choćby głośniki przenośne czy słuchawki. Warto dodać, że takie gadżety jak właśnie głośniki lub słuchawki mogą być świetnym pomysłem na prezent z okazji zbliżających się świąt.

Wyprzedaże na aparaty i kamery

Black Friday wykorzystać można także do zakupu aparatu cyfrowego lub lustrzanki. Faktem jest, że w dzisiejszych czasach wysokiej jakości sprzęt fotograficzny nie należy do najtańszych. Warto zatem takiego zakupu dokonać właśnie w ramach czarnego piątku. W tym czasie liczyć bowiem można na wiele ciekawych ofert i promocji na sprzęt fotograficzny. 

Dokładnie tak samo jest w przypadku nowoczesnych kamer. Mowa tu zarówno o typowych kamerach video, jak i kamerach sportowych i internetowych, które oferowane są w promocji.

Artykuł partnera.

Udostępnij