Whatsapp na komputer – jak zainstalować whatsapp na komputerze?

whatsapp na komputer jak zainstalowac whatsapp na komputerze

Jak dzwonić przez komputer?

Ostatnimi czasy każdy z nas musiał przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Może się to wydawać przytłaczające, ale bez obaw, mamy dla Ciebie rozwiązanie – uniwersalny, łatwy w użyciu program do dzwonienia z komputera. Whatsapp web pobierz i ciesz się swobodną komunikacją zdalną. Whatsapp na komputerze daje nieograniczone możliwości kontaktu z bliskimi i znajomymi.

Wazzup – gdzie pracuje? Błędnie znana jako aplikacja wassup lub wazzup, Whatsapp w komputerze sprawdzi się równie dobrze, jak w swoim pierwotnym przeznaczeniu – na smartfonach i urządzeniach mobilnych. Whatsapp na komputer – pobierz i ciesz się swobodą i nowymi możliwościami! Podpowiemy Ci, jak wgrać Whatsapp na komputer online oraz jak dzwonić przez Whatsapp.

Zobacz również: Jak zablokować i odblokować zablokowany numer telefonu?

Jak zainstalować Whatsapp na komputer?

Nie każdy posiada telefon nowej generacji, który ma wystarczająco miejsca lub na tyle zaawansowane funkcje, żeby wgrać na niego tzw. komunikator wassup. Dlatego podpowiemy, jak zainstalować Whatsapp na komputerze.

  • Whatsapp na komputer – pobierz za darmo! Zgadza się, pobranie tej aplikacji do komunikacji na komputer nic nie kosztuje. Pobierz Whatsapp ze sprawdzonej, zaufanej strony firmy wpisując w wyszukiwarkę www whatsapp com. Pamiętaj, żeby wybrać Whatsapp do pobrania w prawidłowej wersji na Twój model komputera. Istnieją wersje 32 i 64 bitowe oraz inne dla Windowsa i Maca. Najczęściej wybieranym programem jest ten 64-bitowy. Ściągnij Whatsapp w odpowiedniej dla swojego urządzenia wersji i poczekaj, aż program trafi na Twój komputer.
  • Gdy Whatsapp na PC skończy się ściągać, wystarczy otworzyć plik i uruchomić go jednym przyciskiem. Jeżeli wyskoczą inne komunikaty, pozwól aplikacji na wprowadzanie zmian na Twoim urządzeniu.
  • Whatsapp na PC bez telefonu niestety się nie zainstaluje w pełni. Potrzebujesz aplikację jednorazowo, aby zeskanować kod QR, który wyświetli się jednorazowo przy instalowaniu. Jeżeli potrzebujesz Whatsapp na komputer bez telefonu, użyj w tym celu pożyczonego telefonu.
  • Jeżeli pomyślnie zeskanowałeś kod, możesz już pomyślnie używać Whatsapp na kompa!

Whatsapp jak używać?

Whatsapp – jak korzystać? W pierwszej kolejności, po prostu otwórz Whatsapp. Jak korzystać z Whatsapp? Otóż nic prostszego. What’s up aplikacja na komputer została stworzona z myślą o zwyczajnym użytkowniku. Dlatego Whatsapp na laptopie oraz Whatsapp for PC online jest wyjątkowo łatwy i intuicyjny w obsłudze.

Zobacz również: Kto dzwonił, czyli jak sprawdzić, czyj to numer telefonu komórkowego?

Jak zadzwonić z Whatsapp na komputerze? Wystarczy, że wybierzesz kontakt ze swojej listy. Jeżeli do logowania użyłeś swojego telefonu, Twój Whatsapp na laptopa będzie zawierał wszystkie Twoje numery i kontakty. Aby prowadzić Whatsapp rozmowy wideo na komputerze, wystarczy otworzyć Whats up na komputer z włączoną kamerką. To tak proste! Wiesz już, jak używać Whatsapp.

Whatsapp na komputer daje też wiele innych możliwości oprócz wykonywania połączeń. Możesz też wysyłać wiadomości lub zdjęcia. Jak zgrać zdjęcia z Whatsapp na komputer? To proste, otrzymywane zdjęcia automatycznie zapisują się na Twoim urządzeniu. Whatsapp komputer umożliwia Ci przesyłanie i otrzymywanie każdego rodzaju plików.

Nie czekaj dłużej, zainstaluj Whatsapp na laptopa lub komputer stacjonarny już dziś i ciesz się rozbudowanymi funkcjami Whatsapp Desktop.

Udostępnij