Hulajnogi elektryczne MOTUS – przegląd najlepszych modeli

hulajnogi elektryczne motus przeglad najlepszych modeli

Szukasz hulajnogi elektrycznej sprawdzonego producenta? Sprawdź urządzenia Motus! To polska firma, która od 2016 doskonali kolejne modele hulajnóg. Jej motto to „Always move forward” – każde kolejne generacje sprzętów są więc coraz bardziej dopracowane i przyjazne użytkownikowi. Dowiedz się, które modele marki Motus okażą się udanym zakupem!

Jak wybrać hulajnogę elektryczną?

Wybierając hulajnogę, dobrze określić, czego tak naprawdę szukasz. Czy zależy ci na lekkim i wygodnym sprzęcie, by dojechać kilkaset metrów od przystanku komunikacji miejskiej, czy raczej na urządzeniu, które pozwoli pokonać wiele kilometrów każdego dnia. W pierwszym przypadku tym, na czym powinno ci zależeć, jest niska waga hulajnogi. Zwykle związana jest ona z mniej pojemnym akumulatorem i mniejszym zasięgiem. Jeśli jednak planujesz korzystać z hulajnogi jako głównego środka transportu, zasięg zaczyna mieć kluczowe znaczenie. Wtedy zwykle rośnie też ciężar samego pojazdu. Gdy będziesz wiedzieć, czego właściwie szukasz, znacznie łatwiej zrozumiesz poszczególne parametry specyfikacji technicznej. Zobacz, co należy przeanalizować przed zakupem:

 • wagę pojazdu;
 • łatwą obsługę urządzenia;
 • czytelny wyświetlacz;
 • zasięg na pełnej baterii;
 • czas ładowania;
 • wielkość kół;
 • maksymalny udźwig;
 • wzornictwo.

Wiesz już, na które parametry zwracać uwagę – pora przejść do polecanych modeli!

Hulajnogi elektryczne Motus – jaki model wybrać?

Jaki budżet przeznaczyć na hulajnogę elektryczną? Wśród propozycji marki Motus znajdziesz urządzenia za mniej niż 2000 zł, jak również takie, których cena sięga niemal 7 000 zł! Łatwo zauważysz, że w ofercie firmy znajdziesz coś dla siebie niezależnie od kwoty, którą planujesz wydać. Pora sprawdzić najciekawsze modele, które mogą okazać się udaną inwestycją i znacząco ułatwić codzienne poruszanie się po mieście – i nie tylko!

 • MOTUS Scooty 10 Lite 2022 – lekka, ważąca zaledwie 12,5 kg hulajnoga na 10-calowych kołach to rzadkie połączenie! Na jednym ładowaniu przejedziesz do 30 km, a akumulator uzupełnisz do pełna w 3-4 godziny. Maksymalne obciążenie pojazdu to 120 kg. Zwróć uwagę na system KERS, który pomoże ci odzyskać energię z hamowania, oszczędzając tym samym baterię urządzenia. Podczas hamowania włącza się też oświetlenie – to ważna innowacja poprawiająca twoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Do zalet trzeba dorzucić bardzo dobrą cenę, która wynosi mniej niż 2000 zł!
 • MOTUS PRO 8,5 Lite – ważąca 17 kg hulajnoga na 8,5-calowych, pompowanych kołach. Maksymalny zasięg na pełnym ładowaniu to 35 km. Sprzęt jest dostępny w pięciu atrakcyjnych kolorach – w tym morelowym lub niebieskim! Zwróć uwagę na szereg innowacji, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia: pełne oświetlenie (trzy światła z przodu, dwa z tyłu) czy wygodny system składania hulajnogi. Przypadnie ci do gustu też regulowana kierownica! Maksymalne obciążenie tego pojazdu to 120 kg.
 • MOTUS PRO 10 Sport 2021 – sprzęt dla wymagających za ponad 6 000 zł! Na pełnym ładowaniu przejedziesz 65 km, a czas uzupełniania baterii wynosi 8-10 godzin. To hulajnoga wyczynowa – nie dziwią więc takie rozwiązania, jak dwa silniki 1300 W czy błyskawiczne przyspieszenie. W zaledwie 2,4 sekundy osiągniesz prędkość 24 km/h! Producent opisuje rozwiązania zastosowane w tym modelu „jak w motocyklu, tylko bardziej cool” – i trudno się z tym nie zgodzić. Masz tutaj pełne oświetlenie, szeroki zakres regulacji, a po złożeniu – kierownica tej hulajnogi może służyć jako uchwyt do wnoszenia pojazdu po schodach. Waga tego modelu to 29 kg, a maksymalne obciążenie – 150 kg.

Hulajnogi elektryczne w sklepie MediaMarkt cieszą się rosnącym zainteresowaniem. To w końcu najwygodniejszy sposób szybkiego poruszania się po mieście. Warto sprawdzić urządzenia marki Motus i wybrać najlepszy model dla siebie!

Artykuł sponsorowany

Udostępnij