Zmiana hasła Facebook – jak odzyskać hasło do fb, reset hasła fb

zmiana hasla facebook jak odzyskac haslo do fb reset hasla fb

Zmiana hasła Facebook – jak odzyskać hasło do fb i jak je zresetować?

Bardzo chętnie korzystamy z managerów haseł, jednak wystarczy, że urządzenie się popsuje i mamy problem z wpisaniem poprawnych haseł do wielu stron i portali. Kiedy już uświadomisz sobie, że nie pamiętasz hasła do Facebooka, musisz wiedzieć jak odzyskać hasło do fb w różnych sytuacjach, np. jak odzyskać hasło do Facebooka znając login, czy jak odzyskać hasło do Facebooka na telefonie. Na szczęście istnieje wiele możliwości, dzięki którym będziemy wiedzieć jak odzyskać hasło na Facebooku, to wcale nie jest trudne! Nie pamiętasz hasła i koniecznie chciałbyś je odzyskać? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł!

Jak odzyskać hasło fb? Jak odzyskać hasło mojego konta Facebook?

Zmiana hasła na Facebooku może być konieczna z różnorodnych przyczyn. Wystarczy, że klikniemy niezaufany link, zakazimy swoje urządzenie i niepowołane osoby uzyskają dostęp do naszych danych. Konieczne wtedy znajdź moje konto na Facebooku i dowiedz się jak się zalogować na Facebooku bez hasła. Kiedy jednak zapomnisz hasła do Facebooka, wiele osób zastanawia się jak odzyskać hasło na Facebooku bez jego resetowania. Warto wiedzieć, że możliwe jest jedynie dokonanie resetu hasła i ustawienie nowego.

Zobacz również: Jak zmienić język na FB – Zmiana języka na Facebooku

Jak odzyskać hasło z Facebooka? Jak odzyskać hasło do fb bez maila i telefonu? Nie tylko w sytuacji nagłego wylogowania, wiedza jak odzyskać hasło na fb okazuje się niezbędna. Kiedy chcemy połączyć konto w mediach społecznościowych ze sklepem, czy potrzebne okazuje się utworzenie własnej grupy na fb to, że nie pamiętam hasła do fb może okazać się problemem. Warto więc poznać kilka prostych kroków, które to umożliwią odzyskanie tych ważnych danych.

Jak odzyskać hasło do facebooka – sposób z wykorzystaniem adresu e mail

W tym sposobie konieczny będzie Twój adres mailowy lub numer telefonu:

  1. Wchodząc na stronę startową Facebooka, w prawym górnym rogu wybierz opcję – nie pamiętam nazwy użytkownika.
  2. W kolejnym kroku wpisz adres e mail albo numer telefonu komórkowego, który powiązaliśmy ze swoim profilem.
  3. Następnie klikamy – szukaj.

Na Twojego maila powinien zostać wysłany link resetujący hasło.

Jak zresetować hasło do konta Facebook bez maila?

Proces odzyskiwania konta fb jest szybki, jeśli posiadamy kod do resetowania hasła na Facebooku. Dlatego w następnym kroku daje nam do wyboru kilka opcji, które umożliwią Facebook odzyskiwanie hasła. Zmian można dokonać za pomocą:

  • kodu, który przyjdzie jako wiadomość e-mail
  • kodu w wiadomości sms
  • użytkownicy konta Google mają dodatkową opcję, która umożliwia użycie konta Google

Kiedy uzyskamy kod dostępu w polu – „wprowadź kod zabezpieczający”, wpisujemy kombinację sześciu cyfr, którą otrzymaliśmy. Następnie klikamy „kontynuuj”. Osoby, które mają problem z zapamiętywaniem haseł, albo nie wiedzą, który adres email podali podczas rejestracji, mają możliwość skorzystania z alternatywy – uwierzytelnienia na podstawie numeru telefonu.

Czytaj również: Czy korzystanie z Messengera bez konta na Facebooku jest możliwe?

Facebook nie pamiętam hasła – jak odzyskać konto na fb bez maila i numeru telefonu?

To, że nie pamiętasz hasła na fb, albo nawet więcej – nie pamiętasz nazwy konta i hasła do Facebooka może naprawdę okazać się kłopotliwe, przecież większość z nas z detalami relacjonuje tam swoje życie i nie wyobraża sobie dnia bez odwiedzenia serwisu.

Logowanie do Facebooka bez hasła za pośrednictwem przeglądarki internetowej może także odbyć się w inny sposób. Odnajdując przez wyszukiwarkę swoje konto, można wybrać opcję – „to moje konto”. Następnie system przeprowadzi użytkownika przez kolejne intuicyjne kroki, które prowadzą do odzyskania hasła.

Część osób szuka sposobu na to jak wyciągnąć hasło z zalogowanego Facebooka, jednak istnieje sposób na to jak zalogować się na fb bez hasła, jak odzyskać hasło na fb – to wszystko dzięki możliwości zapamiętywania haseł przez przeglądarkę internetową, z której korzystamy.

Wiedzę jak odzyskać hasło, a także to gdzie jest zapisane hasło do Facebooka powinien posiadać każdy użytkownik serwisu. Hasło Facebook najbezpieczniej zapamiętać i wykorzystywać jedynie do logowania w serwisie. Warto, abyś zadbał również o tak zwane uwierzytelnianie dwuskładnikowe – okaże się ono pomocne nie tylko podczas próby włamania się, ale także potrzeby zresetowania hasła do swojego konta Facebook.

Udostępnij