Darmowa telewizja internetowa na żywo w komputerze online

Trzeba przyznać, że pokolenie 80′, 90′ czy 00′ coraz rzadziej inwestuje w taki sprzęt, jak telewizor. Młodzi ludzie oraz osoby w średnim wieku wybierają raczej telefony, tablety czy laptopy do komunikacji ze światem. Jednocześnie nie chcą rezygnować z zalet telewizji stacjonarnej. Miło jest włączyć ulubiony kanał i z niekoniecznie pełną uwagą śledzić program bez czasochłonnego wyszukiwania konkretnych treści. Inni cenią sobie możliwość oglądania tylko ulubionych programów. Z pomocą przychodzi wtedy właśnie telewizja online.

Telewizja online za darmo bez rejestracji

Nie wszyscy jednak chcą się rejestrować i płacić kolejny rachunek, nawet niewielki. Jest dla nich jedno wyjście – darmowa telewizja online. Czy taka istnieje? Jaką wybrać? Przeanalizujmy:

  • Ipla.tv – to serwis należący do Cyfrowego Polsatu. Możemy tu popatrzeć na materiały z różnych kategorii. Niestety te ciekawsze i nie pokazywane w podstawowych kanałach są dodatkowo płatne.
  • Player.pl- według danych statystycznych najchętniej oglądana darmowa platforma telewizyjna bez konieczności rejestracji. Podobnie jak w Ipli nie oglądamy tu programów strumieniowo, ale wybieramy wideo na żądanie. Ma to swoje niewątpliwe korzyści – możemy nadrobić zaległości w ulubionych serialach czy programach. Dobrze działa na smartfonie.
  • Weeb.tv -To telewizja nie wymagająca od użytkowników rejestracji, która ma naprawdę spory wybór kanałów. Oferuje telewizję na żywo, co jest atutem także dla kibiców sportowych. Możemy tu znaleźć Discovery Science, Comedy Central, Disney Junior, Canal+ Sport HD czy MTV Polska
  • megawypas.com – nazywa siebie multimedialnym centrum rozrywki. Oprócz kanałów podstawowych oferuje dostęp do najważniejszych światowych kanałów informacyjnych takich jak CNN, Russia Today, Al Jazeera Englisz czy France 24. Znajdziemy tu również popularne obcojęzyczne kanały filmowe, sportowe i dla dzieci. Platforma daje nam też możliwość słuchania większości polskich stacji radiowych. Z pewnością zatrzyma na dłużej osoby szukające dostępu do większej ilości informacji niż przeciętny użytkownik.

Darmowa telewizja w komputerze

Być może słyszałeś o dwóch pierwszych stronach, ale kolejne są dla ciebie obce. Dlaczego? Powiedzmy sobie szczerze, weeb.tv i megawypas.com wykorzystuje nieścisłości w polskim prawie. Na razie wszystko działa bez zarzutu, ale można zauważyć, że nieoficjalnych stron z telewizją online jest coraz mniej. Strony działające nielegalnie ku zaskoczeniu swoich użytkowników potrafią zniknąć z dnia na dzień. My sami bądźmy ostrożni wchodząc na te podejrzanie wyglądające. Co powinno nas zaniepokoić?

  • Jeśli od razu po wejściu na stronę wyskakuje żądanie zainstalowanie nowego sterownika, może być to równoznaczne ze ściągnięciem wirusa.
  • Bądźmy ostrożni również kiedy serwis nie pozwala obejrzeć treści bez wysłania SMS-a z potwierdzeniem. Łatwo rozpoznać płatne numery – są czterocyfrowe i zaczynają się od liczby 7 lub pięciocyfrowe mające na początku 9.
  • I ostatnie, choć chyba najważniejsze: przeczytaj regulamin i stopkę strony, a zaśniesz z czystym sumieniem i będziesz miał pewność, że nie dałeś się złapać internetowym naciągaczom.

Udostępnij