Gdzie kupić Microsoft Office 2019?

microsoft office 2019

Microsoft Office 2019 to nowsza i bardziej udoskonalona wersja pakietu z 2016 roku. Oficjalna premiera MS Office 2019 miała miejsce w 2018 roku, bardzo szybko zyskując sobie szerokie grono entuzjastów, zachwyconych ogromną ilością nowych możliwości. Jedynym mankamentem nowego pakietu jest jednak to, że działa on wyłącznie na urządzeniach, na których znajdują się najnowsze programowania typu Windows 10, czy macOS Sierra.

Microsoft Office 2019 a Microsoft Office 2016

W MS Office 2019 w porównaniu do poprzedniej wersji pojawiło się dużo różnych dodatkowych możliwości, które znacząco zwiększyły funkcjonalność i użyteczność pakietu.
Nowe funkcje to przede wszystkim:

 • bardziej nowoczesny layout, który został dopasowany do najnowszych oprogramowań;
 • Microsoft Translator, narzędzie idealne dla osób zajmujących się dużą ilością tłumaczeń. Narzędzie jest w stanie tłumaczyć nie tylko pojedyncze słowa, ale również całe zdania i frazy;
 • opcja płynna zmiana, dotychczas niedostępna w aplikacji PowerPoint. Dzięki temu możliwe jest nie tylko tworzenie płynnych animacji, ale również swobodne przechodzenie pomiędzy poszczególnymi slajdami;
 • funkcja powiększenie polegająca na przełączaniu pojedynczych slajdów w dowolnej kolejności. Dzięki wprowadzeniu takiej innowacji w dowolnym momencie można przejść do odległego slajdu, bez konieczności uruchamiania prezentacji od nowa;
 • funkcja pisanie odręczne wprowadzona w edytorze tekstowym Word pozwala na konwersję pisma odręcznego na kształty, działania matematyczne, wyróżnienia tekstowe itd.;
 • w MS Office 2019 w aplikacji Excel udostępniono kilkanaście nowych typów wykresów.
  W pakiecie udostępnionym do użytku w 2018 roku pojawiło się również mnóstwo ułatwień dostępu, które nie były dotychczas wykorzystywane.

Zakup Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2019 poza licznymi udogodnieniami oferowanymi użytkownikom, udostępnia również pakiet do zakupu w dwóch wersjach na licencji:

 • Home & Student,
 • Home & Business.

Pakiet domowy to najkorzystniejsze rozwiązanie dla uczniów, studentów i osób, które przy komputerze wykonują standardowe czynności, nie wymagające zastosowania zbyt zaawansowanego technologicznie oprogramowania. Firmy, które z oczywistych względów mają znacznie większe oczekiwania co do pakietu biurowego, korzystają przede wszystkim z pakietów komercyjnych.

Microsoft Office 2019 standardowo można kupić w dwóch wersjach systemowych 32-bitowej i 64-bitowej.

Ze względu na dużą popularność pakietu Microsoft 2019, jego zakup nie jest zbyt skomplikowany, a sam produkt jest łatwo dostępny. Należy jednak pamiętać o tym, aby dokonywać zakupu pakietu biurowego wyłącznie za pośrednictwem legalnych źródeł. MC Office można nabyć zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem wielu sklepów internetowych, co bez wątpienia jest ułatwieniem dla miłośników robienia zakupów online.

W taki sposób pakiet narzędzi biurowych można nabyć poprzez skorzystanie z oferty między innymi sklepów Microsoft, Teamnet Software.pl, Komputronik czy MediaExpert. Oczywiście to tylko niektóre z możliwości, gdyż w rzeczywistości jest och zdecydowanie dużo więcej. Warto jednak pamiętać o tym, że ceny za pakiet mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem zależne są od cen narzucanych przed danego pośrednika.

Pakiet MS Office dostępny jest jak wiadomo w dwóch licencjach – Home & Student oraz Home & Business. W obu przypadkach użytkownicy mogą skorzystać z możliwości skorzystania z wieczystej licencji użytkowania. Wiąże się to z koniecznością połączenia pakietu z indywidualnym kontem Microsoft. Takie powiązanie pozwala na dowolną zmianę języka, dokonywania reinstalacji czy aktualizacji.

W pakiecie Home & Business znajdują się przede wszystkim aplikacje takie jak:

 • Microsoft Excel 2019,
 • Microsoft Outlook 2019,
 • Microsoft PowerPoint 2019,
 • Microsoft Word 2019.

Dodatkowo użytkownicy pakietu mogą zakupić jego wersję premium, w której uzyskują dostęp do Microsoft Access 2019, Microsoft Publisher 2019 oraz Microsoft OneNote 2. W tym przypadku możliwe jest dokonanie zakupu wersji elektronicznej, która trafia do klienta niemal natychmiast po zakończeniu transakcji. Jest to dokładnie taka sama wersja jak ta pudełkowa z tą jednak różnicą, że będzie użyteczna także w przypadku posiadaczy laptopów nie posiadających napędu optycznego.

Ze względu na mniejsze możliwości, pakiety Home & Student mogą być w wielu przypadkach tańsze nawet o połowę w stosunku do licencji Home & Business.

Legalne źródło to pewne i bezpieczne źródło

Niezależnie od wybranej licencji należy dokonywać zakupu ze sprawdzonych źródeł, oferujących legalne i bezpieczne produkty. MS Office jest niezwykle popularny, a więc nie brakuje oszustów oferujących tańsze klucze, które jednak bardzo często mogą być nie tylko nie użyteczne, ale także i nielegalne. W przypadku nabywania pakietów z niepewnych źródeł klient nie ma bezpośredniej możliwości sprawdzenia tego, czy pochodzi on z legalnego źródła, czy też może jest zbliżoną do oryginału kopią. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z zakupów u autoryzowanych sprzedawców.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij