Jak wyłączyć powiadomienia ze stron internetowych?

jak wylaczyc powiadomienia ze stron internetowych

Jak wyłączyć powiadomienia ze stron internetowych?

Strony internetowe chcą przesyłać nam powiadomienia o nowych promocjach, czy też pojawiających się nowych wpisach. Komunikaty dotyczące akceptacji lub odrzucenia powiadomień pojawiają się w zasadzie na niemal każdej stronie internetowej, którą odwiedzamy. Bywa, że są niezwykle irytujące, przeszkadzają w swobodnym surfowaniu po stornach. Na szczęście istnieje sprawdzony sposób, na to jak wyłączyć powiadomienia ze stron internetowych.  Jak zablokować powiadomienia w chrome? Jak zablokować powiadomienia ze stron?

Jak wyłączyć powiadomienia ze strony? Jak wyłączyć powiadomienia?

Niechciane powiadomienia, które ciągle wyskakują mogą uprzykrzyć życie, szczególnie, kiedy przy komputerze spędzamy wiele czasu. Większość dużych portali pyta nas, czy wyrażamy zgodę na to, żeby otrzymywać powiadomienia. Dzięki temu będziemy mogli otrzymywać informacje, jako szybkie powiadomienia z przeglądarki internetowej o najnowszych, czy najważniejszych informacjach pojawiających się w serwisie. Niestety nie zawsze takie powiadomienia są nam potrzebne. Warto więc dowiedzieć się jak zablokować powiadomienia. Na szczęście to jak usunąć powiadomienia, nie jest trudne ani skomplikowane.

Jak wyłączyć powiadomienia chrome windows 10? Jak zablokować powiadomienia ze stron?

To, czy decydujemy się na powiadomienia, czy też chcemy odmówić ich pojawianiu się, jest zależne od ustawień danej przeglądarki, tak więc to, jak wyłączyć powiadomienia onet android konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach wybranego przez nas browsera.

  1. Żeby to zrobić – powiadomienia onet jak wyłączyć – należy wejść w ustawienia przeglądarki,
  2. następnie wybrać bezpieczeństwo,
  3. później powiadomienia.
  4. Następnie z rozwiniętej listy witryn wybieramy strony, których powiadomienia mają być blokowane np. poczta interia powiadomienia.
  5. W konsekwencji tego denerwujące okna przestaną się  pojawiać.

Jak wyłączyć powiadomienia z poczty onet na telefonie? Jak zablokować niechciane maile onet?

Bardzo wielu użytkowników potrzebuje wiedzieć, jak wyłączyć powiadomienia poczty onet. Tego rodzaju aplikacje, jak poczta onet powiadomienia na pulpicie – informują nas o tym, że otrzymaliśmy właśnie nową wiadomość. Nie zawsze jednak wyskakiwanie takich wiadomości jest pożądane, dlatego warto się dowiedzieć, jak wyłączyć powiadomienia z onet. Podobnie jak w przypadku każdej innej witryny tego rodzaju powiadomienia, można zablokować w ustawieniach przeglądarki.

Jak zablokować powiadomienia chrome? Jak wyłączyć powiadomienia google chrome?

Google Chrome jest domyślną przeglądarką u większości z nas – jest to najpopularniejsza przeglądarka. Dlatego wiedza jak wyłączyć wyskakujące powiadomienia chrome może być najbardziej przydatna.

  • W sekcji prywatność i bezpieczeństwo wyszukujemy podstronę bezpieczeństwo.
  • Wchodząc w ustawienia i powiadomienia, możemy szybko i bezproblemowo zarządzać tym jak wyłączyć powiadomienia ze stron i które z nich zachować, a z których zrezygnować.

To, jak wylaczyc powiadomienia jest wiedzą niezwykle przydatną, ponieważ ilość komunikatów, jakie pojawiają się na urządzeniach jest zaskakująca, może to skutecznie utrudniać pracę.

Udostępnij