Jaką pojemność pamięci ma smartfon Samsung Galaxy A53 5G?

jaka pojemnosc pamieci ma smartfon samsung galaxy a53 5g

Smartfon Samsung Galaxy A53 5G to nie tylko telefon do gier czy do pracy. To przede wszystkim urządzenie, które zaskoczy Cię swoimi możliwościami już od pierwszego użycia. Sprawdź, czego możesz spodziewać się podczas użytkowania sprzętu oraz dlaczego warto zwrócić uwagę między innymi na pojemność pamięci telefonu. Czy jest ona istotna w przypadku tego rodzaju urządzeń?

Smartfon Samsung Galaxy A53 5G,czyli telefon z dużą pamięcią

Telefon z dużą pamięcią to urządzenie, które przyda się wielu osobom. Doskonale pamiętamy zapewne czasy, kiedy niewielka pojemność pamięci okazywała się dla nas sporym ograniczeniem. Z czasem dostrzeżono możliwość rozbudowywania miejsca dzięki kartom SD, natomiast dzisiaj korzystamy z nich coraz rzadziej. Dlaczego? Teraz wystarczy posiadać telefon z dużą pamięcią i nie martwić się, że konieczne będzie przeniesienie zdjęć na komputer i usunięcie ich z urządzenia. 

Warto więc dodać, że smartfon Samsung Galaxy A53 5G to właśnie jeden z tych telefonów, który zaspokoi potrzeby użytkowników pod względem dostępnego miejsca. Co to oznacza? Zdecyduj, czy zadowoli Cię 128 GB pamięci wewnętrznej, czy może 256 GB. Warto też nadmienić, że wciąż dostępna jest możliwość obsługi karty microSD, która może oferować nawet 1TB przechowywanych danych. 

Smartfon Samsung Galaxy A53 5G to również telefon do gier

Ale wspomniany smartfon Samsung wyróżnia znacznie więcej ciekawych funkcji i dodatków. Mówi się między innymi, że to doskonały telefon dla graczy. Co to oznacza? Dzisiaj coraz częściej można spotkać fanów toczenia rozgrywek w grach na telefonie, a niekoniecznie na komputerze. To oznacza, że urządzenie, z którego korzystamy, musi wyróżniać się kilkoma ważnymi cechami. Ma je właśnie opisywany Samsung Galaxy. Jest to między innymi ośmiordzeniowy procesor 5 nm, który z łatwością poradzi sobie z wieloma zadaniami. RAM Plus jest odpowiedzialny z rozpoznanie wzorców użytkowania i zapewni Ci dodatkowy zastrzyk pamięci RAM.

Na uwagę zasługuje także Super AMOLED FHD+, czyli mierzący 6,5” wyświetlacz Infinity-O. To sprawia, że masz wyraźny obraz. To aż 800 nitów jasności, chociaż wciąż nie można zapominać o redukcji emisji niebieskiego światła dzięki Eye Comfort Shield.

Co jeszcze oferuje Samsung Galaxy A53 5G?

Smartfon Samsung to nie tylko telefon dla graczy. Chcesz wykonywać doskonałe, nieporuszone zdjęcia? Zapewne zainteresuje Cię obejmujący wiele obiektywów system aparatów, dzięki któremu możesz tworzyć prawdziwe arcydzieła. Zdjęcia są doskonałej jakości dzięki głównemu aparatowi 64 MP z OIS, ultraszerokokątnemu obiektywowi oraz dopasowującemu ostrość i rejestrującemu każdy detal aparatowi makro.

Jednak zdjęcia to nie wszystko. Liczy się także możliwość nagrywania płynnego wideo, z doskonale widocznymi detalami nawet w słabym oświetleniu. To również potrafi nowy Samsung Galaxy. Wypróbuj także Snapchat Lenses, które dostępne są w trybie Fun. Przeglądaj nowe filtry i baw się możliwościami aparatów w urządzeniu.

Warto zwrócić też uwagę na baterię telefonu, bo to aż 5000 mAh. Jednocześnie jest to urządzenie odporne, ponieważ spełnia wymogi normy IP67 w zakresie wodo- i pyłoodporności. Jest tutaj również dodatkowa ochrona, jaką zapewnia w tym przypadku szkło Gorilla Glass 5.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

Udostępnij