Jak wyłączyć pocztę głosową w telefonie z Orange, Play, Plus, Tmobile

jak wylaczyc poczte glosowa w telefonie z orange play plus tmobile

Jak wyłączyć pocztę głosową w telefonie z Orange, Play, Plus, Tmobile

Kiedy jesteśmy poza zasięgiem, czy wyłączamy telefon, jedynym sposobem, aby nawiązać z nami kontakt jest pozostawienie wiadomości na poczcie głosowej, a następne odsłuchiwanie wiadomości. Jeżeli jednak ta usługa nie jest potrzebna powinniśmy rozważyć jej wyłączenie. Jednak to, jak wyłączyć pocztę głosową, uzależnione jest od tego, w jakiej sieci wykonujemy połączenia. Jak wyłączyć pocztę głosową w Orange? Jak wyłączyć pocztę głosową w plusie? Jak wyłączyć pocztę głosową play? Jak wyłączyć pocztę głosową t mobile? Sprawdźmy!

Jak wyłączyć usługę poczty głosowej w Orange?

Poczta głosowa Orange jest najczęściej domyślnie włączona na każdym numerze tego operatora. Poczta głosowa w orange może zostać wyłączona na kilka prostych i szybkich sposobów. Wyłączenie poczty głosowej Orange jest możliwe po skontaktowaniu się Biurem Obsługi Klienta, z którym każdy abonent sieci Orange może połączyć się pod numerem 500 i po zatwierdzeniu połączenia. Pocztę głosową można wyłączyć także po wykonaniu połączenia z numerem 100, wtedy połączymy się z automatycznym biurem obsługi klienta. Jeżeli rozważamy, jak wyłączyć pocztę w Orange w jeszcze inny sposób, to możemy skorzystać z klasycznej formy kontaktu z konsultantem. Pozostaje jednak jeszcze jeden sposób, który tak naprawdę jest najszybszy. Wysłanie krótkiego smsa, którego treść zawiera skrót „REZ” , na numer 501.

Anulacji tej usługi można także dokonać przy użyciu kodu: 1051*1# i zatwierdzeniu połączenia.

Zobacz również: Jak zablokować i odblokować zablokowany numer telefonu?

Poczta plus, czyli plus jak wyłączyć pocztę głosową?

Wyłączenie poczty głosowej plus: jest to proste, wymaga jednak nieco innych działań w przypadku każdego operatora. Kiedy zastanawiamy się jak wyłączyć pocztę głosową w plusie tutaj także mamy do wyboru kilka prostych sposobów. Poczta głosowa w plusie może zostać wyłączona przy użyciu kodu.

Poczta głosowa plus to kod 12200# albo ##002# , następnym naszym krokiem jest zatwierdzenie połączenia „zieloną słuchawką”.

Poczta głosowa w plusie może zostać wyłączona także przez zalogowanie się na panelu abonenta na stronie internetowej, czy w aplikacji. Zadając pytanie jak wyłączyć pocztę w plusie, otrzymamy wiele możliwości, wszystko po to, by każdy abonent mógł wybrać dogodną opcję dla siebie. Często zgłaszanym problemem przez abonentów jest problem z tym, jak odsłuchać pocztę głosową. Żeby tego dokonać wystarczy wybrać na klawiaturze telefonu numer 2222 i wykonać połączenie.

Metody wyłączenia poczty głosowej w Play’u

Jak wyłączyć pocztę głosową Play’u? Na szczęście ta czynnośc nie przysparza żadnych trudności. Wyłączenie poczty głosowej play można wykonać przez zalogowanie się do aplikacji tej sieci, albo internetowego konta klienta. Poczta głosowa może także zostać wyłączona podczas wizyty w jednym z punktów stacjonarnych sieci.

Poczta głosowa play może zostać dezaktywowana specjalnym kodem 11156*2#.

Dla poszukujących jeszcze innej alternatywy na to jak wyłączyć pocztę głosową w play można zaproponować połączenie z konsultantem. Metod, które doprowadzą nas do celu, czyli  jak wyłączyć pocztę w play jest wiele. Warto więc wybrać taką, która będzie dla nas najwygodniejsza.

Zobacz również: Kto dzwonił, czyli jak sprawdzić, czyj to numer telefonu komórkowego?

Jak wyłączyć pocztę głosową w t mobile?

Sposobów na to, jak wyłączyć pocztę głosową w t mobile, także jest kilka. Poczta głosowa t mobile może być wyłączona poprzez kontakt z biurem obsługi klienta, czy wizytę w stacjonarnym punkcie sieci.

Podobnie, jak w przypadku innych operatorów opcją jest również kod, w tym wypadku jest to: #002#.

Działanie poczty głosowej nie jest usługą, której wszyscy potrzebujemy. Sposobów na to, jak usunąć pocztę głosową  jest kilka w przypadku wszystkich operatorów.

Udostępnij