Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera

jak dodac zdjecie na instagram z komputera

Instagram stworzony został z myślą o użytkownikach korzystających głównie z telefonów komórkowych. Osoby zalogowane na komputerze mają dostęp do przeglądania zamieszczanej treści, ale nie znajdą opcji umożliwiającej dodawanie zdjęć. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby “oszukać” aplikację i uruchomić na komputerze wersję mobilną programu. Nie potrzeba do tego instalować żadnych dodatków, wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje nam przeglądarka internetowa. Już tłumaczę jak krok po kroku tego dokonać.

Dodawanie zdjęć na Instagram z przeglądarki Google Chrome

  1. Logujemy się na Instagram korzystając z przeglądarki Google Chrome.
  2. Klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję “Zbadaj” lub używamy skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + I (Windows) / Cmd + Opt + I (OS X). Pojawi się okno narzędzi dla programistów.
  3. W górnym pasku szukamy ikony przedstawiającej dwa prostokąty (po najechaniu myszką pojawi się napis: “Toggle device toolbar“) i klikamy w nią. Można również użyć skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + M (Windows) / Cmd + Shift + M (OS X).
  4. Po odświeżeniu strony (F5) wyświetli nam się wersja mobilna Instagramu. Zdjęcie dodajemy korzystając z środkowej ikony przedstawiającej kwadrat z plusem znajdującej się na pasku dolnym.

Dodawanie zdjęć na Instagram z przeglądarki Mozilla Firefox

  1. Logujemy się na Instagram korzystając z przeglądarki Mozilla Firefox.
  2. Klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję “Zbadaj element” lub używamy skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + I (Windows) / Cmd + Opt + I (OS X). Pojawi się okno “Inspektor“.
  3. W prawym menu szukamy ikony przypominającej telefon komórkowy “Tryb responsywny” i klikamy w nią. Można również użyć skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + M (Windows) / Cmd + Shift + M (OS X).
  4. Z rozwijanej listy “Brak nazwy urządzenia” wybieramy którekolwiek urządzenie i odświeżamy stronę (F5). Zdjęcie dodajemy korzystając z środkowej ikony przedstawiającej kwadrat z plusem znajdującej się na pasku dolnym Instagramu.

Udostępnij